/webpage/wspolpraca.html

Współpraca.

 

Zostań naszym dystrybutorem.

Tworząc ManualCollection mieliśmy zamiar dostarczać gotowe rozwiązania do różnych miejsc. Nasze prace są dedykowane nie tylko przestrzeniom mieszkalnym, ale także biurom, salonom i większym miejscom użytku publicznego. Zapraszamy firmy zajmujące się sprzedażą mebli i elementów dekoracyjnych, a także samych projektantów wnętrz, do współpracy z możliwością wykorzystania naszych prac w swoich projektach lub salonach wystawienniczych, a także promowaniu przez sklep naszych partnerów. Program partnerski to stałe rabaty oraz sprzedaż wybranych produktów jak i całych serii w cenach negocjowanych . Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

 

Zostań naszym autorem.

Jeśli jesteś artystą, projektantem, grafikiem, wzornikiem przemysłowym... lub po prostu osobą kreatywną, chcesz dotrzeć do wielu odbiorców lub dołączyć do naszego zespołu - zapraszamy do pochwalenia się wybranymi pracami lub przesłania swojego portfolio na adres: pracownia@manual-collection.com Naszych obrazów nie ograniczamy do jednego stylu. Chcemy skupić się na utrzymaniu wysokiego poziomu, dopuszczając bardzo różne punkty widzenia. Malarstwo, fotografia, grafika, różne techniki i dowolność w doborze formatu powinny zachęcić wszystkich, którzy pragną wziąć udział w budowaniu świadomości u odbiorców i promowaniu nowoczesnego wzornictwa.

 

Rozwiązania dla architektów.

Budując lub remontując mieszkanie, salon, hotel czy biuro - warto już na etapie planowania, wziąć pod uwagę możliwości jakie daje ManualCollection. Różne formaty oraz podobieństwa kolorystyczne i tematyczne wybranych serii, zachęcają do układania na ścianach większych struktur graficznych i nadają spójny charakter mieszkania lub innego obiektu. Prace ManualCollection świetnie uzupełnią i podkreślą charakter projektu i dodadzą osobowości gotowemu wnętrzu. Jeśli korzystasz z naszych produktów, zachęcamy do przesyłania zdjęć z gotowych realizacji na adres mailowy sklepu: sklep@manual-collection.com. Projekty najlepiej wpisujące się w ideę, będziemy prezentować w zakładce przestrzenie z informacją o autorach.

 

Inwestycje.

ManualCollection to nie tylko kolekcje, które można oglądać i kupić w naszym sklepie. Możesz zamówić serię grafik specjalnie dla Siebie. Dla wszystkich, którzy potrzebują czegoś specjalnie dopasowanego do konkretnych wymagań,  zapraszamy do zgłoszenia poprzez formularz kontaktowy. Prosimy wspomnieć czego projekt będzie dotyczył i podać swój adres e-mail bądź numer telefonu. Skontaktujemy się z Państwem w przeciągu trzech dni roboczych. W przypadku kiedy projekt zakłada wykorzystanie większej ilości naszych produktów, korzystając z gotowych serii, również prosimy o kontakt ze sklepem. Chętnie przedstawimy korzystną ofertę cenową i opracujemy serie, która świetnie wpisze się w przestrzeń obiektu. 

Projekt: Struqtura / Studio projektowe - Realizacja: Webwizards

Sklep internetowy: SOTE

© 2017 Manual Collection.

Sklep z obrazami | Dekoracje na ścianę | Grafiki do wnętrz | Nowoczesne obrazy | Nowoczesne grafiki | Obrazy do domu | Obrazy design


Masz pytanie?
T: 501-11-10-10