/webpage/en/aktualnosci.html

Wystawa prac Sergiusza Pawlaka na Młyńskiej 12

 


Manual Collection - Wystawa prac Sergiusza Pawlaka.

 

Zdjęcia z podróży jednego z artystów - Sergiusza Pawlaka, którego prace niebawem pojawią się w naszym sklepie wystawiliśmy na dziedzińcu kamienicy na ul. Młyńskiej w Poznaniu: http://mlynska12.pl . Jak mówi autor:

 

"To co  chcę uchwycić na moich zdjęciach to prawda płynąca z ludzi,  niewymuszona autentyczność oraz różne oblicza szczęścia. Lubię fotografować w Azji czy Afryce , ponieważ  emocje są tam jeszcze prawdziwe, widoczne gołym okiem, gdzie nie gdzie wręcz uwypuklone. Poszukiwanie  prawdy jest dla mnie odskocznia od  zachodniego stylu życia, pędu który nam ciągle towarzyszy, odwróconego świata wartości. Pozwala mi to złapać na nowo równowagę , niestety zawsze na zbyt krótko i zaraz znowu  chce  wracać do tamtej rzeczywistości."

 

Wystawa będzie dostępna dla oglądających jeszcze do końca listopada 2017.

Nasze grafiki w salonach Noti we Wrocławiu i w Warszawie.
 
 

Noti

ManualCollection w salonach Noti.

 

Cieszymy się, że nasze prace możemy prezentować w dwóch nowych lokalizacjach. Wybrane grafiki z kolekcji Sketch, Cubus czy Pixel Collection można od teraz oglądać w Galerii Wnętrz Domar na ulicy Braniborskiej 14 we Wrocławiu oraz w Domotece na ulicy Malborskiej 41 w Warszawie. Grafiki wzbogacają aranżacje meblowe Firmy Noti. Zapraszamy do showroomów, aby przekonać się o wysokiej jakości naszych obrazów. 


Kolekcje drukowane na papierze, dostarczane również w tubach.

 

 

Prace drukowane na papierze są także kierowane do Odbiorców, którzy zakupili już ramę i szukają  ciekawej grafiki, aby ją wypełnić. Jest to możliwe dzięki opcji zakupu samego wydruku. Obrazy są dostarczane  w kartonowych tubach lub twardej tekturze, a dzięki papierowej formie, okres oczekiwania na przesyłkę skraca się do paru dni. 
 

Nowe ramy - grafiki ManualCollection. w nowej formie.

 

Już od września wiele z naszych wzorów jest dostępnych w nowej formie - wydruków na papierze. W tym celu ofertę sklepu wzbogaciliśmy o czarne ramy dostępne w 3 rozmiarach: 50/50; 50/70; 70/100. Inne kolory ram są dostępne jako zamówienia indywidualne i wymagają kontaktu przez formularz kontaktowy. Od frontu grafiki chroni szkło, a sama kompozycja jest nanoszona na wyjątkowy, 200 gramowy matowy papier. Podobnie jak prace na płótnie, każda grafika ma swój niepowtarzalny numer, a każda kolekcja jest limitowana. Dzięki nowej formie, nasze grafiki będą teraz dostępne w jeszcze lepszych cenach.

 

Design24 / ManualCollection Showroom.

 

ManualCollection w salonach Design24.

 

W styczniu otworzyliśmy pierwszy showroom ManualCollection. Nasze prace można oglądać w salonie firmy Design24 na ulicy Pszennej 2 w Poznaniu. Grafikom towarzyszą mini aranżacje stworzone na bazie mebli i dodatków naszego dystrybutora. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

ManualCollection dla IlonnHotel.

 

Hotel Ilonn to najlepszy 4 gwiazdkowy obiekt tego typu w Poznaniu . Nowoczesne, designerskie wnętrza są dedykowane przede wszystkim biznesowi. 77 pokoi mieści się na czterech kondygnacjach. Hotel jest nieprzerwanie modernizowany i wkrótce wzbogaci się o kolejne apartamenty i udogodnienia. Zrealizowaliśmy serię grafik dla tego budynku.

Project: Struqtura/ Project studio - Execution: Webwizards

Sklep internetowy: SOTE

© 2018 Manual Collection.

Graphics store | Wall decorations | Graphics for interiors | Images artwork | Nowoczesne grafiki | Images for home | Images design


Have a question?
T: 508-11-10-10