/webpage/aktualnosci.html

Nasze grafiki w salonach Noti we Wrocławiu i w Warszawie.
 
 

Noti

ManualCollection w salonach Noti.

Cieszymy się, że nasze prace możemy prezentować w dwóch nowych lokalizacjach. Wybrane grafiki z kolekcji Sketch, Cubus czy Pixel Collection można od teraz oglądać w Galerii Wnętrz Domar na ulicy Braniborskiej 14 we Wrocławiu oraz w Domotece na ulicy Malborskiej 41 w Warszawie. Grafiki wzbogacają aranżacje meblowe Firmy Noti. Zapraszamy do showroomów, aby przekonać się o wysokiej jakości naszych obrazów. 


Kolekcje drukowane na papierze, dostarczane również w tubach.

 

Prace drukowane na papierze są także kierowane do Odbiorców, którzy zakupili już ramę i szukają  ciekawej grafiki, aby ją wypełnić. Jest to możliwe dzięki opcji zakupu samego wydruku. Obrazy są dostarczane  w kartonowych tubach lub twardej tekturze, a dzięki papierowej formie, okres oczekiwania na przesyłkę skraca się do paru dni. 
 

Nowe ramy - grafiki ManualCollection. w nowej formie.

Już od września wiele z naszych wzorów jest dostępnych w nowej formie - wydruków na papierze. W tym celu ofertę sklepu wzbogaciliśmy o czarne ramy dostępne w 3 rozmiarach: 50/50; 50/70; 70/100. Inne kolory ram są dostępne jako zamówienia indywidualne i wymagają kontaktu przez formularz kontaktowy. Od frontu grafiki chroni szkło, a sama kompozycja jest nanoszona na wyjątkowy, 200 gramowy matowy papier. Podobnie jak prace na płótnie, każda grafika ma swój niepowtarzalny numer, a każda kolekcja jest limitowana. Dzięki nowej formie, nasze grafiki będą teraz dostępne w jeszcze lepszych cenach.

 

Design24 / ManualCollection Showroom.

ManualCollection w salonach Design24.

W styczniu otworzyliśmy pierwszy showroom ManualCollection. Nasze prace można oglądać w salonie firmy Design24 na ulicy Pszennej 2 w Poznaniu. Grafikom towarzyszą mini aranżacje stworzone na bazie mebli i dodatków naszego dystrybutora. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

ManualCollection dla IlonnHotel.
 

Hotel Ilonn to najlepszy 4 gwiazdkowy obiekt tego typu w Poznaniu . Nowoczesne, designerskie wnętrza są dedykowane przede wszystkim biznesowi. 77 pokoi mieści się na czterech kondygnacjach. Hotel jest nieprzerwanie modernizowany i wkrótce wzbogaci się o kolejne apartamenty i udogodnienia. Zrealizowaliśmy serię grafik dla tego budynku.

Projekt: Struqtura / Studio projektowe - Realizacja: Webwizards

Sklep internetowy: SOTE

© 2015 Manual Collection.

Sklep z obrazami | dekoracje na ścianę | grafiki do wnętrz | nowoczesne obrazy | nowoczesne grafiki | obrazy do domu | obrazy design